Sinu eest valvel!

Koolitused

G4S ainuke ettevõte Eestis, kes pakub nii laia valikut äri- ja turvakoolitusi. Meie trumbiks on koolitajad, kes annavad edasi teoreetilisi teadmisi, illustreerides neid rikkalike praktiliste näidetega.

Koolitustel paneme rõhku kvaliteedile ning kliendikesksusele. Kuna meie kliendid ja nende koolitusvajadused on erinevad, töötame iga ettevõtte jaoks välja eraldi programmi. Koolitusmeetodina kasutame põhiliselt loengu vormi, kuid lisame vürtsi ka situatsioonide lahendamiste, rollimängude, praktiliste harjutuste, videotreeningute ja -filmide näol.

Turvaalast koolitust pakume nii äriklientidele kui ka avalikule sektorile eesti ja vene keeles. Oleme võitnud paljude ettevõtete usalduse. Meie klientideks on riigiasutused, majutus- ja meelelahutusasutused, tanklaketid, transpordi- jm ettevõtted. 
 

G4S koolituse lektorid
Helges Mändmets – omab üle neljakümneaastast töö- ja koolituskogemust õiguskaitseorganites ja turvavaldkonnas. Põhitööna tegelenud turvalisuse alase koolitusega kaksteist aastat       . Valdkondadeks on õigusaktid, turvatöö tehnoloogia ning selle organiseerimine, turvataktika, klienditeenindus ning turvatöötaja eetika ja käitumiskultuur turvaettevõttes, riskianalüüsi ja turvaplaani koostamine.

Üllar Kink - omab 8-aastast töökogemust Tallinna Tuletõrje - ja Päästeametis, päästja-parameedikuna. 15 aastat töökogemust turvajuhina turvaettevõttes G4S. Koolitajana tegutsenud 10 aastat ning teemadeks on erinevad turva - ja tuleohutuse alased koolitused.

Heikki Sikka - koolituskogemus üle 10 aasta. Valdkondadeks riskianalüüsid, kriisikäitumine, turvaseadmed ja turvakontseptsioonide koostamine.
 

G4Si koolituskeskus asub Tallinnas, kuid tegevuspiirkond katab kogu Eesti. G4Si koolitused on hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Küsime regulaarselt tagasidet oma koolituste kohta ja positiivne tagasiside klientidelt kinnitab meie teenuse usaldusväärsust. Koolitused toimuvad 2015-2016 välja ehitatud kaasaegse sisustusega koolitusruumides

 

G4S AS koolitusloa number on nr5479HTM.